Ürünlerimiz
_

Kilitli Sistem Polikarbon

Kendinden kilitlenebilen tasarımları ile kusursuz bir izolasyon ve kısa sürede uygulanabilir özelliği ile düşük işçi maliyeti sağlayan Kilitli Polikarbon Levhalar; alışveriş merkezleri, stadyum, fabrika, otel, hastane gibi pek çok alanın ısı yalıtımı ve aydınlatılması konusunda destek sağlamaktadır.

Hafif ve alev almayan bir yapıya sahip olan, danpalon polikarbonat panelleri sayesinde eğik, dikey yada küresel modellerde uygulanarak alanlara estetik ve dekoratif bir görünüm de kazandıran Kilitli Polikarbonat Panel Sistemleri, uzun yıllar eksilmeyen ışık geçirgenlik özelliği, sararmayan dokusu, olumsuz hava koşullarına ve darbelere karşı sergilediği yüksek performansı ile ışıklık ve cephe kaplama çözümlerinin en radikal seçeneğini oluşturmaktadır. Kilitli Sistem Poli Karbon Panellerin Avantajları saymakla bitmeyecek kadar fazla, Kilitli Polikarbonat Levha Fiyatları ise son derece cazip ve asgari düzeydedir. Uygulaması kolay, ömrü uzundur. Kullanım alanları geniş, işçilik maliyeti ve uygulama süresi minimumdur.

8-10-12-16mm kalınlıklarda standart uzunluğu 12 metre olan genişliği ise; 60 veya 104 cm olan kilitli polikarbonat levha, polikarbon kilit veya alüminyum konnektörler ile birleştirilen üstte bulunan çift tırnakları ile kilitlenen, tek ve çok hücreli yapısı ile, gün ışığından en etkin şekilde yararlanılan, endüstriyel levhalardır.